Pro Hockey
Pro Hockey na FaceBooku
Nepřehlédněte!

Pro Hockey - články

Příspěvků:   začátek  předešlé  1  2............18  19  následující  konec
Strana:

9. 11. 2017

Vážení čtenáři, jistě jste si všimli hned při koupi časopisu, případně při otevření obálky, pokud máte předplatné, že toto číslo se jmenuje 11-12/2017. Nepřipravili jsme vás o žádné články, ani žádné číslo nehodláme vynechat. Jen už na začátku tohoto roku při přesunu tisku do zahraničí se posunula distribuce čísel až na konec měsíce.
19. 4. 2017

Ve finále Evropské Univerzitní Hokejové Ligy se střetla mužstva, která skončila na prvních dvou místech v tabulce po základní části. Tedy týmy UK Praha a UMB z Banské Bystrice. Poprvé se finálová série hraje na tři vítězná utkání. První dvě utkání se odehrála na domácím ledě UK prvního týmu po základní části. Obě utkání byla velmi vyrovnaná obě utkání skončili jednobrankovým rozdílem ve prospěch domácích hráčů UK Praha v poměru 2:1 PP a 4:3. Finálová série se stěhuje za stavu 2:0 do Banské Bystrice, kde se bude snažit soupeř o prodloužení série na maximální počet zápasů.
27. 3. 2017

Vážení čtenáři, v čísle 3/2017 jsme vás požádali o spolupráci. Protože se o vašich preferencích - co se vám líbí, co byste rádi změnili, co v časopise postrádáte - dozvídáme jen útržkovitě z mailů a dopisů, rozhodli jsme se, že se vás zeptáme přímo.
30. 1. 2017

Konečně je to tady. Den před začátkem All-Star víkendu NHL zveřejnila v Microsoft Theater při slavnostním vyhlášení žebříček nejlepších 100 hokejistů ku příležitosti stého výročí nejlepší hokejové ligy světa. Spousta jmen byla dopředu očekávaná jako například „Mr. Hockey“ Gordie Howe či Mario Lemieux, ale samotné sestavení žebříčku vzbudilo u některých hokejových fanoušků a novinářů nejedno zamyšlení.
25. 11. 2016

Velká a dlouhodobá hra "SPRÁVNÉ DÍTĚ" je ve skutečnosti mnohem víc než jen obyčejná hra. Je to dobrodružná cesta o třiceti zastaveních, která může dítěti navodit krásné a smysluplné mládí a přivést ho na chuť některým aktivitám, dovednostem a koníčkům, které by jinak v dnešní době třeba nikdy nepoznalo, nebo ani nevyzkoušelo. V konečném důsledku mu tato hra může změnit celkový život, může ho inspirovat ke svému budoucímu růstu.
3. 11. 2016

Druhý listopad patřil v Kooperativa aréně Evropské univerzitní hokejové lize a zápasu mezi Akademiky Plzeň a KTH Krynica. Debutant z Polska přijel do Plzně po náročném utkání s Banskou Bystricí, z něhož si odvezl výhru.
1. 11. 2016

Akademiky čeká další domácí zápas! Zítra, 2. listopadu, nastoupí proti debutantovi v EUHL - týmu ACADEMY 1928 KTH Krynica - Zdrój! Utkání startuje v 17:30!
10. 10. 2016

Evropská univerzitní hokejová liga odstartovala sezónu 2016/2017. Stejně jako v minulé sezoně ji otevřel zápas Akademiků Plzeň s Technikou Praha. Na úvodní duel si našel čas i Pavel Horváth, který je největším fanouškem plzeňského univerzitního týmu. Zápas měl obrovské tempo, které doprovodilo množství osobních soubojů a šarvátek.
27. 7. 2016

Strategie úspěšné výchovy. Tak zní název druhého dílu knihy Kamevéda, jejímž autorem je Pavel Zacha starší. Nový titul byl dnes za přítomnosti jeho, pozvaných hostů a médií oficiálně pokřtěn v centru Prahy. Cílem projektu Kamevéda je především pomáhat dětem od raného věku k jejich úspěšné kariéře, pevnému zdraví, mimořádné odolnosti a životní prosperitě.
8. 7. 2016

?Sidney Crosby je ve své době nejlepším hokejistou na světě a už nyní náleží i k nejlepším hráčům v historii. Jen těžko je možné to zpochybňovat.
Příspěvků:   začátek  předešlé  1  2............18  19  následující  konec
Strana:


Uživatel: Heslo:

Aktuální číslo
ProHockey 6/2018
Anketa
Sledujete EUHL?
Ano!
Ne.
Ne, ale chystám se o této lize něco zjistit.
Pro Hockey předplatné