Pro Hockey
Pro Hockey na FaceBooku

Pro Hockey - články

Příspěvků:   začátek  předešlé  1  2......17  18  19  následující  konec
Strana:

20. 10. 2009

Teprve nedávno si směli odšroubovat ochranný košík z přilby, teď jsou připraveni pomoci svým klubům v NHL. Je na čase, aby vám Pro Hockey přinesl žebříček nejlepších nováčků, jejichž výkony vás budou bavit v chladných zimních měsících. Přehledu dominuje ruský talent, letní draft a možná i nějaké to později rozkvetlé překvapení.

Autor: Uffe Bodin
15. 10. 2009

V úvodníku Pro Hockeye 10/2009 vyzývám k oživení těchto stránek. Chceme zde uveřejnit ukázky z vydaných knih, odpovědi na otázky, které se objevují v rubrice Forum v časopisu, nebo třeba názory na jednotlivé žebříčky, které vychází v Pro Hockeyi. Jak jistě víte, podepsané články vyjadřují názor autora, takže je docela dobře možné, že budeme mít o něco jiný pohled na věc a rádi se s vámi o něj podělíme. Ne snad proto, abychom ukázali, že máme také vlastní názor, ale proto, abychom nad jednotlivými žebříčky rozproudili diskuzi. Ta už samozřejmě bude spočívat na vás.
3. 7. 2009

Let Bobbyho Orra, „vlastenec“ Stevea Smithe nebo (ne)gól Bretta Hulla. Boje o Stanley Cup přinášejí neskutečné příběhy. Pro Hockey pro vás sestavil žebříček 15 nejúchvatnějších okamžiků z historie play off. Fanoušci si o nich vyprávějí dodnes.

Autor: Kevin Allen
3. 7. 2009

 Je to otřepaná fráze, jenže co na tom, když je to zkrátka svatá pravda. Play off rozhodují gólmani. A jestliže se ten brankář jmenuje Martin Brodeur, má před sebou partu vynikajících hráčů, pak není pochyb, že právě on je velkým kandidátem, aby v červnu nad hlavu zvedl Stanley Cup. „Kvůli tomu poháru přeci každý z nás hokej hraje,“ tvrdí sám.

 
Autor: Tomáš Večeřa
27. 5. 2009

A králem rváčů je…

…Donald Brashear

 
Každoroční bitkařský žebříček časopisu Pro Hockey je konečně tu. S jeho vytvořením nám pomohl expert Steinar Rotlid, který pro nás navzájem poměřil těžké váhy hokejového světa. Kdo je největší, nejsilnější, nejlepší a kdo má největší výdrž? Odpověď vám podá právě exkluzivní žebříček Pro Hockeye.
 
Autor: Steinar Rotlid
27. 5. 2009

Žebříček časopisu Pro Hockey

 V dobách platového stropu je pro kluby nesmírně důležité, kolik vydělává jejich brankářská jednička, první centr, ale i pátý bek a křídlo čtvrté lajny. Pokud se manažerovi povede získat několik dobrých hráčů za málo peněz, hned to jeho tým posune o něco blíž ke Stanley Cupu. Když generální manažer naopak sáhne vedle a dá „balík“ průměrnému hráči, čeká ho složitá přestavba celého týmu. Kevin Allen pro vás sestavil žebříček „nejdražších“ a „cenově nejvýhodnějších“ hokejistů NHL.
 
Autor: Kevin Allen
6. 4. 2009

Verdikt odborné poroty časopisu Pro Hockey zní: Cena pro nejlepšího hráče roku 2008 náleží Alexandru Ovečkinovi. Už popáté sestavila redakce největšího evropského časopisu o NHL porotu expertů, kteří měli vytvořit žebříček 100 nejlepších hokejistů uplynulého roku. Na trůn tentokrát dosadili Ovečkina.

 Porota pro rok 2008: Jante Abrahamsson, Anssi Alanen, Kevin Allen, Uffe Bodin, Luboš Brabec, Patrick Houda, Linus Hugosson, Lars-Ivar Jansson, Karel Knap, Petr Novotný, Tomi Savolainen, Varpu Sihvonenová11. 3. 2009

Nedávno jsem ve zdejší Listárně slíbil, že ve svém úvodníku popíšu, jak vzniká časopis Pro Hockey. Ale protože jsme v čísle 3/2009 kvůli uzávěrce o pár dní nestihli informovat o všech trejdech, které se udály na konci přestupového období v NHL, dostaly hráčské výměny přednost. Proces tvorby Pro Hockeye tedy popíšu zde.
20. 2. 2009

Jak poznáte dobrého tahouna hokejového mužstva? Když se podíváte do historie, najdete dva hlavní typy vynikajících kapitánů. Jeden z nich reprezentoval Mark Messier s nenapodobitelným charisma. Druhý představovaný Stevem Yzermanem se držel spíš v pozadí a šel ostatním příkladem. Oba dokázali své týmy neomylně táhnout k vítězství. Kevin Allen sestavil pro čtenáře Pro Hockeye žebříček nejlepších lídrů v lize. Sami uvidíte, že ne vždy musí na dresu nosit kapitánské „C“. (Počet zápasů platil k 15. listopadu 2008.)

Autor: Kevin Allen
20. 2. 2009

V každém vydání Pro Hockeye odteď najdete výraz, který se běžně používá v NHL a kterému možná úplně nerozumíte. Pokusíme se vám ho vysvětlit, aby mezi námi bylo jasno.
Příspěvků:   začátek  předešlé  1  2......17  18  19  následující  konec
Strana:


Uživatel: Heslo:

Aktuální číslo
ProHockey 6/2018
Anketa
Sledujete EUHL?
Ano!
Ne.
Ne, ale chystám se o této lize něco zjistit.
Pro Hockey předplatné