Pro Hockey
Pro Hockey na FaceBooku

Pro Hockey - články

Příspěvků:   začátek  předešlé  1  2  3......18  19  následující  konec
Strana:

10. 5. 2016

   To je něco! Ne, nečekal jsem, že pro třech odehraných zápasech bude v kolonce výher českého týmu číslo tři, následované numerem osm, jež značí počet bodů národního týmu z úvodního trojboje – Rusko, Lotyšsko, Švédsko.
8. 5. 2016

Ne! Nemohl jsem uvěřit, že Rusové pískají na své oblíbence a na hráče ze srdce Evropy ztrácí propastné tři góly. Do konce zbývalo něco málo přes minutu. Ano, hokejový dějepis si pamatuje případy, kdy se podařilo skóre otočit během pár sekund. Jenže to nestalo. Česko – Rusko 3:0 tak zní překvapení v úvodní den světového šampionátu. Ale proč sborná zápas ztratila?
15. 3. 2016

Na Akademiky čekal 12. března nelehký úkol. Jestliže se chtěli zúčastit bojů v play off, museli porazit dvounásobného vítěze Evropské univerzitní hokejové ligy. Celý zápas dotahovali gólový náskok svého soupeře z Univerzity Karlovy, dorovnat a následně otočit skóre se jim však nepodařilo. Pro Akademiky tak skončila sezóna těsně před branami play off.
2. 3. 2016

První den měsíce března vyrazili směrem do HM Arény v Plzni studenti základních a středních škol, aby mohli podpořit své kolegy z univerzit v boji o důležité body do play off. A jejich pomoc z hlediště přišla opravdu vhod, neboť tým Diplomatů nebyl snadným soupeřem a utkání ani po 60 minutách nemělo jasného vítěze. O tom rozhodovali až samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější domácí.
26. 2. 2016

Do Plzně přijeli na třetí zápas ve třech dnech hokejisté z Banské Bystrice. Pokud diváci čekali únavu, byli na omylu. K vidění byl velmi rychlý hokej plný osobních soubojů a diváci se nakonec dočkali celkem pěti gólů. Zápas ovládli slovenští hokejisté v poměru 1:4 díky využitým přesilovým hrám.
12. 2. 2016

Při druhém zápase v tomto roce byl v HM Aréně k vidění velmi atraktivní hokej. Evropská univerzitní hokejová liga se pomalu blíží k vyřazovacím bojům, a každý bod je tak velmi důležitý. O 3 body se utkali domácí Akademici Plzeň s nováčkem soutěže PPWSZ Podhale Nowy Targ.
1. 2. 2016

Poslední den měsíce ledna čekal Akademiky první zápas Evropské univerzitní hokejové ligy (EUHL) v roce 2016, do kterého vjeli na led pravou bruslí. Svého soupeře ze Slovenska, HK Slavia STU Bratislava, zdolali 10:2, a připisují si tak další vítězství a cenné tři body.
22. 1. 2016

V rámci odvetných utkání Evropské univerzitní hokejové ligy dorazili do Prahy soupeři z Bratislavy, konkrétně Diplomats Pressburg. V prvním vzájemném utkání této sezony zvítězili Diplomati na domácím ledě nad UKáčkem (4:2), a tak se očekával velký boj. Utkání bylo vypjaté, pražané však ukázali své hokejové umění a zvítězili 7:3.
5. 1. 2016

Mezinárodní zápas mezi výběry ACHA (American Collegiate Hockey Association) a EUHL (Evropské univerzitní hokejové ligy) otevřel nový rok v plzeňské Home Monitoring Aréně.  Diváci, kteří si našli cestu na stadion, viděli opravdu vyrovnaný hokej, plný osobních soubojů a skvělých brankářských výkonů. Celkem padlo osm gólů a výběr ACHA si připsal vítězství v poměru 5:3.
2. 1. 2016

Evropští vysokoškolští hokejisté se již za pár dní postaví na led proti hráčům ze zámoří. Výběr EUHL si už třetí rok po sobě změří síly s týmem, který je poskládaný z těch nejlepších hokejistů ACHA (American Collegiate Hockey Association). O radost z výhry tak bude soupeřit výběr hráčů z ligy, která působí v Evropě zatím třetí rok, s celkem americké soutěže, která má více než stoletou tradici!
Příspěvků:   začátek  předešlé  1  2  3......18  19  následující  konec
Strana:


Uživatel: Heslo:

Aktuální číslo
ProHockey 6/2018
Anketa
Sledujete EUHL?
Ano!
Ne.
Ne, ale chystám se o této lize něco zjistit.
Pro Hockey předplatné