Pro Hockey
Pro Hockey na FaceBooku

Pro Hockey - články

Příspěvků:   začátek  předešlé  1  2  3  4......18  19  následující  konec
Strana:

18. 12. 2015

Premiérového vítězství se v rámci Evropské Univerzitní Hokejové Ligy (EUHL) dočkal tým Techniky Praha. Domácí dokázali oplatit soupeřům z Plzně porážku 1:3 z prvního vzájemného zápasu. Dramatický zápas plný zvratů rozhodla třetí třetina, kdy hráči Techniky dvěma góly otočily zápas ve svůj prospěch.
12. 12. 2015

Hokejový tým UK Praha se ve středu 10. prosince konečně představil svým fanouškům i v Praze. Zimní stadion ve Slaném, kde náš tým normálně hrává domácí zápasy, vyměnili za zimní stadion Hvězda Praha, kde hostili rakouský UHT Dukes Graz. Od začátku zápasu mělo Ukáčko převahu a jasně svého soupeře přehrálo v poměru 4:0.
10. 12. 2015

Hlediště plzeňské HM Arény se ve středu 9. prosince zaplnilo nejen diváky, kteří přišli podpořit Akademiky Plzeň na jejich další domácí zápas, ale také plyšovými hračkami, které poputují do Fakultní nemocnice v Plzni. Tentokrát byl na programu Evropské univerzitní hokejové ligy zápas mezi Akademiky a rakouským týmem UHT Dukes Graz. Před tímto zápasem měly oba týmy zrcadlovou bilanci.
4. 12. 2015

V posledních čtyřech zápasech, které San Jose odehrálo, padlo pět gólů do jediné sítě. Dokáže i dnes v noci jeden z týmů stejné galapředstavení?
3. 12. 2015

Výběr EUHL (Evropské univerzitní hokejové ligy) si po roce opět změří síly s vrstevníky z Ameriky! Na začátku ledna se evropský výběr postaví na led proti hráčům – studentům ze zámoří. I tentokrát budou odehrány dva zápasy, a proto EUHA (Evropská univerzitní hokejová asociace), která je řídícím orgánem EUHL, zveřejnila dvě nominace hráčů.
26. 11. 2015

Podle všech indicií hokej v Severní Americe vstupuje do zlaté éry. Čeká ho expanze a roky blahobytu. Co tomu nasvědčuje? National Hockey League se poprvé od roku 2000, kdy přibyly kluby Minnesota Wild a Columbus Blue Jackets, chystá na další rozšiřování. Nově se chce usadit v Las Vegas a také se chce vrátit do Quebec City.
26. 11. 2015

Když se brankář během jednoho roku vypracuje z úspěšnosti 89,3 procenta v AHL k hodnotě 93,6 procentav NHL a nominaci na Vezinovu trofej tamtéž, musí se zákonitě rozběhnout pátrání.
Co za tím proboha vězí?
Základní fakta byla jasná. Devan Dubnyk se z odepsaného brankáře, jenž měl upadnout v zapomnění, vypracoval v zachránce Minnesoty, který od svého lednového příchodu z Arizony vychytal v 39 zápasech 27 výher, vytáhl tým do play off a v něm pomohl vyřadit v prvním kole St. Louis.
26. 11. 2015

Po nárazu od Alexe Ovečkina se otřesený John Tavares u mantinelu jen pomaličku sbíral ze studeného bílého pódia, když najednou uviděl, jak diváci na tribunách vyskakují z ošoupaných sedaček. Uslyšel rachot, který připomínal start rakety. Ucítil, jak se jeden z nejstarších stadionů NHL chvěje, jako by snad opravdu chtěl vyrazit do vesmíru.
26. 11. 2015

Tak vzrušující finiš dostihů o Art Ross Trophy nepamatují snad ani ti nejsvědomitější kronikáři NHL. Vítězství si v něm na poslední chvíli zajistil Jamie Benn. A byla to „last minute“ jako vyšitá.

Poslední večer základní části se chýlil k závěru. Z utkání Dallas – Nashville se nezadržitelně drolila šedesátá, čili poslední minutka. Benn předtím stihl hattrick, jenže k předběhnutí Johna Tavarese z New York Islanders v tabulce produktivity potřeboval ještě jeden bod.
26. 11. 2015

Mnohdy je docela těžké uvěřit, že Lisa a David Ekbladovi nezfalšovali synu Aaronovi rodný list. Tohle že je teenager? Vždyť vypadá na pětadvacet! Svými činy i vzezřením. Na ledě i při rozhovorech v zákulisí. Mohutná postava, husté vousy, hlas, rozumné vyjadřování...

Jestliže máma s tátou nepadělali úřední listinu, jejich chlapec nějakým záhadným způsobem předběhl čas. Ve své první sezoně mezi profesionály málokdy působil jako zelenáč.
Příspěvků:   začátek  předešlé  1  2  3  4......18  19  následující  konec
Strana:


Uživatel: Heslo:

Aktuální číslo
ProHockey 6/2018
Anketa
Sledujete EUHL?
Ano!
Ne.
Ne, ale chystám se o této lize něco zjistit.
Pro Hockey předplatné